Novinky

Senát možná ještě posílí práva vlastníků

Senát možná ještě posílí práva vlastníků nemovitostí při zápisech do katastru. O změnách by měli být katastrálním úřadem výslovně informováni, doporučil horní komoře její ústavně-právní výbor....www.sreality.cz/clanek/senat-mozna-jeste-posili-prava-vlastniku/7252

Zdroj ČTK

Autor: Redakce Sreality
 

PARTNEŘI

Zahradní minigolf

a

zahradní hry

Hrát si, bavit se, relaxovat. Firma STOA s.r.o. , Vám nabízí zahradní minigolf a další zahradní hry (kuželky, šachy, člověče nezlob se, domino, dáma…).
www.zahradniminigolf.cz

  

 

 

JSME ČLENEM REALITNÍ KOMORY

Činnost realitního makléře, obchodníka s nemovitostmi, představuje složitou a náročnou aktivitu, která vyžaduje po jednotlivci vysokou kvalifikaci v realitním oboru, dostačující právní znalosti a důvěryhodné profesionální jednání.

Posláním Realitní komory České republiky je sdružit seriózní profesionály z realitní branže a následně společnými silami podporovat růst její vzdělanosti a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu tak, aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.

Další činností Realitní komory České republiky je vytvoření rovných příležitostí pro všechny subjekty působící na realitním trhu a také hájení zájmů svých jednotlivých členů - profesionálních realitních makléřů. www.realitnikomora.cz

PORADNA PRO VÁS

Realitní obchod od  " A  -  Z  "

Potřebujete řešit prodej Vašich nemovitostí? Nemáte čas, chuť, ani patřičné zkušenosti a vědomosti ve složitém realitním obchodě? Chcete, aby vše proběhlo bezpečně a co nejlépe? Svěřte nám Vaše nemovitosti a my se o vše postaráme.

 

 

 

►   Chci prodat, už mám kupce

Zdědili jste byt nebo dům a nechcete se o něj starat, možná to pro Vás není ani únosné. Nebo potřebujete peníze investovat jinde. Máte malý byt a rodina se Vám rozrostla? Uvažujete o koupi domu či velkého bytu? Jak výhodně a bezpečně prodat nemovitost bez větší průtahů, stresů a potíží? Sami jste si našli kupce, který má vážný zájem? Neznáte právníka se zkušenostmi v realitním obchodě? Svěřte starosti odborníkům.

 

 

 

►   Chci koupit, už mám vybráno

Někdo má naprosto jasnou představu jak by měl jeho budoucí domov vypadat. Jsou mnozí, kteří se řídí spíše instinktem a jejich představa je velmi nejasná. Ať už patříte do jedné či druhé skupiny, čeká vás složitý proces obchodu. Svěřte starosti odborníkům.

 

 

 

►   Chci pronajmout

Vlastníte nemovitost, kterou právě nepotřebujete?  Hodil by se Vám pravidelný měsíční příjem? Platíte splátky na úvěr a zatěžuje to Váš rodinný rozpočet? Chcete volnou nemovitost ponechat dorůstajícím dětem, ale údržba stojí moc peněz? Nejlépe je ji pronajmout.

 

►  Na co nezapomenout

Obchod je úspěšně u konce, nemovitost je předána novému majiteli, kupní cena je bezpečně na účtu prodávajících. Lidé si oddechnou, že tento důležitý krok mají již za sebou. Co nás však ještě čeká za drobné další kroky, které sice nejsou tak důležité, ale musejí následovat a mnozí z nás mohou něco opomenout. Proto jen pár dobrých upozornění a rad na co nezapomenout po uzavření obchodu.

 

 

Realitní pojmy

Připravili jsme pro Vás nejdůležitější pojmy, se kterými se setkáváte v průběhu realitního obchodu.

REFERENCE
Dobrý den paní Lejčková, v rodině jsme se dohodli, že prodáme lesní pozemek v Pařezské Lhotě, sousedícím s hradem Pařez a obecním rybníkem Slíbili jsme vám, že dáme vědět, když budeme zase něco prodávat A hlavně jsme s vámi byli maximálně spokojeni, při minulých dvou úspěšných obchodech a doufáme v další úspěšnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne.
Pavel N.
Dobry vecer- vcera jsem si na poste vyzvedl dopis od Katastralniho uradu a zkontroloval vypis na internetu- takze pozemek je ted uz opravdu nas Dekujeme za prijemny obchod- po predchozich zkusenostech s jinymi realitkami musim velmi ocenit kombinaci slusnosti a profesionality- ktere se nam z Vasi strany dostalo Mnoho uspesnych obchodu a spokojenych zakazniku treba nekdy priste. S pratelskym pozdravem L.B.
Lukáš B.
Musím říci, že spolupráce s paní Lejčkovou byla pro nás příjemná.Byla to naše první koupě bytu,takže jsme byli bez nějakých větších zkušeností s tímto obchodem, ale paní Lejčková nám na všechny naše otázky trpělivě odpovídala a poradila co a jak třeba. Hezký den Jiří W.
Jiří W.
Dobrý den paní Lejčková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za uskutečněný prodej domu, I přesto, že se vyskytly nepředpokládané problémy. Vše jste profesionálě zvládla k mé spokojenosti Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů a hodně úspěchů, jak v pracovním tak i osobním životě. Krásný den
Jarka Č.
Moc si vážíme toho, co jste pro nás udělala.
Jsme moc rádi,že je baráček náš.
Hledali jsme 1-2 roku a konečně to dopadlo a tak blízko.
Byla to asi životní náhoda.
Věděli jsme,že jestli zaváháme, byl by domeček brzy pryč a asi by to tak i bylo.
My jsme s Vámi byli velmi spokojeni.
Určitě Vás doporučíme
Děkujeme, mějte se pěkně
Věra a Radek
Při koupi nemovitosti s paní Lejčkovou není kupující - v případě- že kupuje poprvé - ničím překvapen Vše jde tak- jak by to člověk čekal a jak by to standardně mělo být Bezproblémový průběh oceníte hlavně v situaci- kdy už máte z minulosti zkušenosti s jiným makléřem Děkuji za příjemný a vstřícný přístup
Martin
Spoluprace s paní Lejčkovou byla po všech stránkách vynikající Její služby můžeme všem ostatním jen doporučit Díky za vše-
Michal
NAPIŠTE NÁM
Pokud potřebujete pomoc, nebo informace, napište nám..