Novinky

Senát možná ještě posílí práva vlastníků

Senát možná ještě posílí práva vlastníků nemovitostí při zápisech do katastru. O změnách by měli být katastrálním úřadem výslovně informováni, doporučil horní komoře její ústavně-právní výbor....www.sreality.cz/clanek/senat-mozna-jeste-posili-prava-vlastniku/7252

Zdroj ČTK

Autor: Redakce Sreality
 

PARTNEŘI

Zahradní minigolf

a

zahradní hry

Hrát si, bavit se, relaxovat. Firma STOA s.r.o. , Vám nabízí zahradní minigolf a další zahradní hry (kuželky, šachy, člověče nezlob se, domino, dáma…).
www.zahradniminigolf.cz

  

 

 

JSME ČLENEM REALITNÍ KOMORY

Činnost realitního makléře, obchodníka s nemovitostmi, představuje složitou a náročnou aktivitu, která vyžaduje po jednotlivci vysokou kvalifikaci v realitním oboru, dostačující právní znalosti a důvěryhodné profesionální jednání.

Posláním Realitní komory České republiky je sdružit seriózní profesionály z realitní branže a následně společnými silami podporovat růst její vzdělanosti a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu tak, aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.

Další činností Realitní komory České republiky je vytvoření rovných příležitostí pro všechny subjekty působící na realitním trhu a také hájení zájmů svých jednotlivých členů - profesionálních realitních makléřů. www.realitnikomora.cz

FINANČNÍ PORADNA

 

Finanční poradce

 

Zadlužit se dnes umí každý, ale chcete platit vysoké úrokové sazby bankám?
Nabídka finančních produktů na našem trhu je nepřeberná a není v silách jednotlivce se v ní orientovat. Proto se dnes lidé začínají obracet  na finanční poradce, kteří jsou součástí některé  velké poradenské firmy.

 

Hypotéky - hypotéční úvěr

 

Hypoteční úvěr je účelový úvěr pro financování:

 •Koupě nemovitosti
 •Rekonstrukce, opravy nemovitosti
 •Výstavby nemovitosti
 •Vypořádání majetkových poměrů (vypořádání SJM, dědických nároků)
 •Refinancování předchozího úvěru či půjčky na výše uvedené účely
 •Kombinace výše uvedených účelů

 

 

Stavební spoření

 

Stavební spoření je velmi známé a mezi lidmi donedávna velmi oblíbený spořící prostředek. Po 1. lednu 2005 se však jeho parametry zásadně změnily, stavební spoření se nyní sjednává na 6 let, maximální příspěvek od státu je 3 000Kč při roční spořící částce 20 000Kč.

 

 

Životní pojištění

 

Životní pojištění je produkt finančního trhu kryjící riziko smrti, eventuelně úplné trvalé invalidity. V poslední době je využíván zejména ve spojitosti se spořením.Smyslem životního pojištění je finančně zajistit blízké osoby pro případ neočekávané životní události. Životní pojištění je určeno tedy hlavně pro osoby, které chtějí pokrýt riziko vlastní smrti ať již proto, že živí rodinu, nebo že splácí úvěr.

 

 

Investice

 

V dnešní době již pro zhodnocování peněz není termínovaný vklad v bance dostatečný instrument. Nahrazují ho, do povědomí lidí se stále více zapisující, investiční produkty, jako podílové fondy.
 

 

Zajištění penze

 

Ze západní Evropy k nám přichází tzv. trojpílířový důchodový systém, co to však znamená, mnoho lidí neví. V České republice se stále většina lidí spoléhá na státní penzi, už dnes je však jasné, že výše penzí lidí narozených v populačně silných 70. letech bude ovlivněna především tím, kolik si sami naspoří.

Tři pilíře penzijního zabezpečení znamenají:
•Sociální pojištění
•Penzijní připojištění
•Individuální zajištění

 

Konsolidace

 

Konsolidací rozumíme splacení několika úvěrů jedním velkým úvěrem – tedy jednou splátkou, s jedním úrokem, s jedněmi poplatky.
Může se Vám stát, že klient bude potřebovat zafinancovat pouze část nemovitosti a zároveň bude chtít splatit své dřívější půjčky. Lze samozřejmě zkombinovat konsolidaci úvěrů a hypoteční úvěr do jednoho úvěru. Ručí se standardně nemovitostí a klient splácí pouze jeden úvěr, většinou s daleko nižší úrokovou sazbou, než jaké nabízejí společnosti poskytující spotřebitelské úvěry.

 

 

 

 

 

 

 
 

                                    

 

REFERENCE
Dobrý den paní Lejčková, v rodině jsme se dohodli, že prodáme lesní pozemek v Pařezské Lhotě, sousedícím s hradem Pařez a obecním rybníkem Slíbili jsme vám, že dáme vědět, když budeme zase něco prodávat A hlavně jsme s vámi byli maximálně spokojeni, při minulých dvou úspěšných obchodech a doufáme v další úspěšnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne.
Pavel N.
Dobry vecer- vcera jsem si na poste vyzvedl dopis od Katastralniho uradu a zkontroloval vypis na internetu- takze pozemek je ted uz opravdu nas Dekujeme za prijemny obchod- po predchozich zkusenostech s jinymi realitkami musim velmi ocenit kombinaci slusnosti a profesionality- ktere se nam z Vasi strany dostalo Mnoho uspesnych obchodu a spokojenych zakazniku treba nekdy priste. S pratelskym pozdravem L.B.
Lukáš B.
Musím říci, že spolupráce s paní Lejčkovou byla pro nás příjemná.Byla to naše první koupě bytu,takže jsme byli bez nějakých větších zkušeností s tímto obchodem, ale paní Lejčková nám na všechny naše otázky trpělivě odpovídala a poradila co a jak třeba. Hezký den Jiří W.
Jiří W.
Dobrý den paní Lejčková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za uskutečněný prodej domu, I přesto, že se vyskytly nepředpokládané problémy. Vše jste profesionálě zvládla k mé spokojenosti Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů a hodně úspěchů, jak v pracovním tak i osobním životě. Krásný den
Jarka Č.
Moc si vážíme toho, co jste pro nás udělala.
Jsme moc rádi,že je baráček náš.
Hledali jsme 1-2 roku a konečně to dopadlo a tak blízko.
Byla to asi životní náhoda.
Věděli jsme,že jestli zaváháme, byl by domeček brzy pryč a asi by to tak i bylo.
My jsme s Vámi byli velmi spokojeni.
Určitě Vás doporučíme
Děkujeme, mějte se pěkně
Věra a Radek
Při koupi nemovitosti s paní Lejčkovou není kupující - v případě- že kupuje poprvé - ničím překvapen Vše jde tak- jak by to člověk čekal a jak by to standardně mělo být Bezproblémový průběh oceníte hlavně v situaci- kdy už máte z minulosti zkušenosti s jiným makléřem Děkuji za příjemný a vstřícný přístup
Martin
Spoluprace s paní Lejčkovou byla po všech stránkách vynikající Její služby můžeme všem ostatním jen doporučit Díky za vše-
Michal
NAPIŠTE NÁM
Pokud potřebujete pomoc, nebo informace, napište nám..