Novinky

Senát možná ještě posílí práva vlastníků

Senát možná ještě posílí práva vlastníků nemovitostí při zápisech do katastru. O změnách by měli být katastrálním úřadem výslovně informováni, doporučil horní komoře její ústavně-právní výbor....www.sreality.cz/clanek/senat-mozna-jeste-posili-prava-vlastniku/7252

Zdroj ČTK

Autor: Redakce Sreality
 

PARTNEŘI

Zahradní minigolf

a

zahradní hry

Hrát si, bavit se, relaxovat. Firma STOA s.r.o. , Vám nabízí zahradní minigolf a další zahradní hry (kuželky, šachy, člověče nezlob se, domino, dáma…).
www.zahradniminigolf.cz

 



 

 

 

JSME ČLENEM REALITNÍ KOMORY

Činnost realitního makléře, obchodníka s nemovitostmi, představuje složitou a náročnou aktivitu, která vyžaduje po jednotlivci vysokou kvalifikaci v realitním oboru, dostačující právní znalosti a důvěryhodné profesionální jednání.

Posláním Realitní komory České republiky je sdružit seriózní profesionály z realitní branže a následně společnými silami podporovat růst její vzdělanosti a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu tak, aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.

Další činností Realitní komory České republiky je vytvoření rovných příležitostí pro všechny subjekty působící na realitním trhu a také hájení zájmů svých jednotlivých členů - profesionálních realitních makléřů. www.realitnikomora.cz

CHCI KOUPIT, UŽ MÁM VYBRANOU NEMOVITOST

Chci koupit  – už mám vybráno -

JAK NA TO? !

 

Někdo má naprosto jasnou představu jak by měl jeho budoucí domov vypadat a jsou mnozí, kteří se řídí spíše instinktem a jejich představa je velmi nejasná.
Ať už patříte do jedné nebo druhé skupiny, čeká vás složitý proces obchodu.  Můžete ho mít ve  vlastních rukou s naší odbornou asistencí. Pro tyto případy nabízíme maximální zajištění celého obchodu. Máme mnohaleté zkušenosti z úspěšně uzavřených obchodů, které Vám jsou k dipozici.


Pokud se rozhodnete, že jste právě navštívili byt či dům, který splňuje Vaše představy o novém domově, pak dlouho neváhejte, odvážnému štěstí přeje.

Co vše zajišťujeme a z čeho si můžete vybrat:

► zprostředkovatelská smlouva s Vámi na konkrétní nemovitost  a rozsah služeb. Vymezí a zajistí Vám i naší společnosti jasná pravidla, kterými se budeme řídit po dobu naší spolupráce.



► rezervační smlouva a složení rezervační zálohy na účet společnosti
Je výhodné si zajistit budoucí koupi rezervační smlouvou + složení rezervační zálohy – proč? Prodávající Vás ujistil, že to nikomu jinému neprodá. Věřte, že přijde-li druhý den kupec a zamává rezervační zálohou, zapomene co Vám slíbil.


► Rezervační smlouvou si zajistíte, že tuto nemovitost majitel nebude již dál nabízet a dělat další kroky a vy si zajistíte dostatečně dlouhou dobu na přípravu všech kroků, který tento obchod vyžaduje. Nechci domyslet, že budete mít rozjednaný úvěr, zaplaceny poplatky za jeho poskytnutí, připraven odhad nemovitosti ( řádově 3.000,- - 6.000,-), strávíte s tím nechutně mnoho času, snad i částečně vybranou dovolenou  a majitel Vám oznámí: „ přišel zájemce, který platí v hotovosti, tak se tedy nezlobte, jistě nás chápete ....“)

► zajistíme všechny potřebné dokumenty z KÚ, bytového družstva, které budou zkontrolovány naším právníkem, aby byly bez zatížení, exekucí, břemen a jiných omezení, které brání uskutečnění koupi nemovitosti


► financování pomocí úvěru – náš hypotéční odborník Vám nabídne  několik možností od různých bank, tak aby pro Vás byly podmínky co nejpříznivější a obchod probíhal co nejrychleji a bezpečně. Dodáme bance veškeré podklady, které vyžaduje pro vyřízení hypotéčního úvěru. Tato  služba je zdarma, hypotéční poradce je placen bankou.
Zajistíme odhad nemovitosti profesionálním odhadcem (náklady hradí zájemce o úvěr, který odhad potřebuje k jeho vyřízení).


► vypracujeme návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní (případ koupi na úvěr), ke které se obě strany mají možnost vyjádřit a připomínkovat ji
zajistíme úschovu kupní částky u advokáta se smlouvou o správě peněz v případě platby v hotovosti, nebo částečné hotovosti


► vypracujeme návrh kupní smlouvy, který je zaslán na maily k připomínkování a následnému schválení


► připravíme návrh na vklad vlastnického práva


► zajistíme osobní asistenci u podpisů obou stran s úředním ověřením


► podáme smlouvy na katastrální úřad včetně návrhu na vklad


► dodáme potvrzené dokumenty do úschovy, či banky, aby byly uvolněny peníze majiteli, dle podmínek kupní smlouvy


► připravíme předávací protokol, kde jsou zapsány stavy všech měřidel a stav předávané nemovitosti s možností naší asistence


► zajišťujeme přehlášení elektřiny a plynu na nového majitele


► vypracujeme daňové přiznání pro FÚ – daň z převodu nemovitosti ( 4% z kupní ceny)


► zajistíme platbu daně na FÚ – příslušná částka je předem uschována u advokáta, či na kontě společnosti – ochrana kupujících. ( Netýká se družstevních bytů)


Po celou dobu obchodu jste průběžně informováni o krocích, které se podnikají, telefonicky i e-mailem. Je jednáno s oběma stranami, tak, aby podmínky celého obchodu byly vyrovnané a neznevýhodňovaly ani jednu ze zúčastněných stran.

 

Můžete nám zavolat kdykoliv: Po – Ne, 8:00 – 20:00, jsme Vám k dispozici tehdy, kdy to potřebujete. Nabízíme zkušenosti mnohaleté úspěšné praxe v realitním obchodě.   

Náš odborný tým se těší na spolupráci

REFERENCE
Dobrý den paní Lejčková, v rodině jsme se dohodli, že prodáme lesní pozemek v Pařezské Lhotě, sousedícím s hradem Pařez a obecním rybníkem Slíbili jsme vám, že dáme vědět, když budeme zase něco prodávat A hlavně jsme s vámi byli maximálně spokojeni, při minulých dvou úspěšných obchodech a doufáme v další úspěšnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne.
Pavel N.
Dobry vecer- vcera jsem si na poste vyzvedl dopis od Katastralniho uradu a zkontroloval vypis na internetu- takze pozemek je ted uz opravdu nas Dekujeme za prijemny obchod- po predchozich zkusenostech s jinymi realitkami musim velmi ocenit kombinaci slusnosti a profesionality- ktere se nam z Vasi strany dostalo Mnoho uspesnych obchodu a spokojenych zakazniku treba nekdy priste. S pratelskym pozdravem L.B.
Lukáš B.
Musím říci, že spolupráce s paní Lejčkovou byla pro nás příjemná.Byla to naše první koupě bytu,takže jsme byli bez nějakých větších zkušeností s tímto obchodem, ale paní Lejčková nám na všechny naše otázky trpělivě odpovídala a poradila co a jak třeba. Hezký den Jiří W.
Jiří W.
Dobrý den paní Lejčková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za uskutečněný prodej domu, I přesto, že se vyskytly nepředpokládané problémy. Vše jste profesionálě zvládla k mé spokojenosti Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů a hodně úspěchů, jak v pracovním tak i osobním životě. Krásný den
Jarka Č.
Moc si vážíme toho, co jste pro nás udělala.
Jsme moc rádi,že je baráček náš.
Hledali jsme 1-2 roku a konečně to dopadlo a tak blízko.
Byla to asi životní náhoda.
Věděli jsme,že jestli zaváháme, byl by domeček brzy pryč a asi by to tak i bylo.
My jsme s Vámi byli velmi spokojeni.
Určitě Vás doporučíme
Děkujeme, mějte se pěkně
Věra a Radek
Při koupi nemovitosti s paní Lejčkovou není kupující - v případě- že kupuje poprvé - ničím překvapen Vše jde tak- jak by to člověk čekal a jak by to standardně mělo být Bezproblémový průběh oceníte hlavně v situaci- kdy už máte z minulosti zkušenosti s jiným makléřem Děkuji za příjemný a vstřícný přístup
Martin
Spoluprace s paní Lejčkovou byla po všech stránkách vynikající Její služby můžeme všem ostatním jen doporučit Díky za vše-
Michal
NAPIŠTE NÁM
Pokud potřebujete pomoc, nebo informace, napište nám..