Novinky

Senát možná ještě posílí práva vlastníků

Senát možná ještě posílí práva vlastníků nemovitostí při zápisech do katastru. O změnách by měli být katastrálním úřadem výslovně informováni, doporučil horní komoře její ústavně-právní výbor....www.sreality.cz/clanek/senat-mozna-jeste-posili-prava-vlastniku/7252

Zdroj ČTK

Autor: Redakce Sreality
 

PARTNEŘI

Zahradní minigolf

a

zahradní hry

Hrát si, bavit se, relaxovat. Firma STOA s.r.o. , Vám nabízí zahradní minigolf a další zahradní hry (kuželky, šachy, člověče nezlob se, domino, dáma…).
www.zahradniminigolf.cz

  

 

 

JSME ČLENEM REALITNÍ KOMORY

Činnost realitního makléře, obchodníka s nemovitostmi, představuje složitou a náročnou aktivitu, která vyžaduje po jednotlivci vysokou kvalifikaci v realitním oboru, dostačující právní znalosti a důvěryhodné profesionální jednání.

Posláním Realitní komory České republiky je sdružit seriózní profesionály z realitní branže a následně společnými silami podporovat růst její vzdělanosti a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu tak, aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.

Další činností Realitní komory České republiky je vytvoření rovných příležitostí pro všechny subjekty působící na realitním trhu a také hájení zájmů svých jednotlivých členů - profesionálních realitních makléřů. www.realitnikomora.cz

CHCI PRODAT, UŽ MÁM KUPCE

Chci prodat byt, dům, rekreační stavení, pozemek  a mám již kupce – JAK NA TO ?!Zdědili jste byt nebo dům a nechcete se o něj starat, možná to pro Vás není ani únosné? Nebo potřebujete peníze investovat jinde? Máte malý byt a rodina se Vám rozrostla?  Uvažujete o koupi domu či velkého bytu? Jak výhodně a bezpečně prodat nemovitost bez větší průtahů, stresů a potíží? Sami jste si našli kupce, který má vážný zájem? Neznáte právníka se zkušenostmi v realitním obchodě?

Můžete mít ve vlastních rukou mnohdy mnohamiliónový obchod s naší odbornou asistencí. Pro tyto případy nabízíme maximální zajištění celého obchodu. Budeme vás provázet při každém kroku obchodu. Máme mnohaleté zkušenosti z úspěšně uzavřených obchodů, které jsou Vám k dipozici.

Co vše zajišťujeme :

► rezervační smlouva a složení rezervační zálohy na účet společnosti
Proč tento krok? Budete mít jistotu, že to nejsou plané sliby, což je běžnou praxí, že lidé naslibují u několika nemovitostí, že si to určitě koupí, jen co si vyřídí úvěr, jen co..... a vy čekáte a čekáte. Nakonec si koupí něco jiného a ani se nebudou obtěžovat Vám to zavolat :-( .


► zprostředkovatelská smlouva s Vámi na konkrétního zájemce a rozsah služeb
Vymezí a zajistí Vám i naší společnosti jasná pravidla, kterými se budeme řídit po dobu naší spolupráce.


► zajistíme všechny potřebné dokumenty z KN, bytového družstva, které budou zkontrolovány, aby byly bez právních vad


► financování pomocí úvěru – náš hypotéční odborník nabídne zájemci několik možností od různých bank, tak aby pro zájemce byly podmínky co nejpříznivější a obchod probíhal co nejrychleji a bezpečně, dodáme veškeré podklady pro banku v případě hypotéčního úvěru, až po celé vyřízení úvěru


► zajistíme odhad nemovitosti profesionálním odhadcem ( náklady hradí kupující, který odhad potřebuje k vyřízení úvěru)


► vypracujeme návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní (případ koupi na úvěr), ke které se obě strany mají možnost vyjádřit a připomínkovat ji


► zajišťujeme úschovu kupní částky u advokáta, který připraví trojstrannou smlouvu o správě peněz.( v případě platby v hotovosti, nebo částečné hotovosti)


► vypracujeme návrh kupní smlouvy - je zaslán na maily k připomínkování a následnému schválení


► připravíme návrh na vklad vlastnického práva ( pro KN)


► zajistíme osobní asistenci u podpisů obou stran s úředním ověřením


► podáme smlouvy na katastrální úřad včetně návrhu na vklad


► dodáme potvrzené dokumenty do úschovy, či banky, aby byly uvolněny peníze majiteli, dle podmínek kupní smlouvy


► zajistíme osobní předání nemovitosti na základě předávacího protokolu, kde jsou zapsány stavy všech měřidel a stav předávané nemovitosti


► zajišťujeme přehlášení elektřiny a plynu na nového majitele


► vypracujeme daňové přiznání pro FÚ – daň z převodu nemovitosti hradí prodávající ( 4% z kupní ceny)

 

►Zajistíme platbu daně na FÚ – příslušná částka je předem uschována u advokáta, či na kontě společnosti – ochrana kupujících. ( Netýká se družstevních bytů)


Po celou dobu obchodu jste průběžně informováni o krocích, které se podnikají, telefonicky i e-mailem. Je jednáno s oběma stranami, tak, aby podmínky celého obchodu byly vyrovnané a neznevýhodňovaly ani jednu ze zúčastněných stran.


Můžete nám zavolat kdykoliv: Po – Ne, 8:00 – 20:00, jsme Vám k dispozici tehdy, kdy to potřebujete. Nabízíme zkušenosti mnohaleté úspěšné praxe v realitním obchodě.

Náš odborný tým se těší na spolupráci

REFERENCE
Dobrý den paní Lejčková, v rodině jsme se dohodli, že prodáme lesní pozemek v Pařezské Lhotě, sousedícím s hradem Pařez a obecním rybníkem Slíbili jsme vám, že dáme vědět, když budeme zase něco prodávat A hlavně jsme s vámi byli maximálně spokojeni, při minulých dvou úspěšných obchodech a doufáme v další úspěšnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne.
Pavel N.
Dobry vecer- vcera jsem si na poste vyzvedl dopis od Katastralniho uradu a zkontroloval vypis na internetu- takze pozemek je ted uz opravdu nas Dekujeme za prijemny obchod- po predchozich zkusenostech s jinymi realitkami musim velmi ocenit kombinaci slusnosti a profesionality- ktere se nam z Vasi strany dostalo Mnoho uspesnych obchodu a spokojenych zakazniku treba nekdy priste. S pratelskym pozdravem L.B.
Lukáš B.
Musím říci, že spolupráce s paní Lejčkovou byla pro nás příjemná.Byla to naše první koupě bytu,takže jsme byli bez nějakých větších zkušeností s tímto obchodem, ale paní Lejčková nám na všechny naše otázky trpělivě odpovídala a poradila co a jak třeba. Hezký den Jiří W.
Jiří W.
Dobrý den paní Lejčková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za uskutečněný prodej domu, I přesto, že se vyskytly nepředpokládané problémy. Vše jste profesionálě zvládla k mé spokojenosti Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů a hodně úspěchů, jak v pracovním tak i osobním životě. Krásný den
Jarka Č.
Moc si vážíme toho, co jste pro nás udělala.
Jsme moc rádi,že je baráček náš.
Hledali jsme 1-2 roku a konečně to dopadlo a tak blízko.
Byla to asi životní náhoda.
Věděli jsme,že jestli zaváháme, byl by domeček brzy pryč a asi by to tak i bylo.
My jsme s Vámi byli velmi spokojeni.
Určitě Vás doporučíme
Děkujeme, mějte se pěkně
Věra a Radek
Při koupi nemovitosti s paní Lejčkovou není kupující - v případě- že kupuje poprvé - ničím překvapen Vše jde tak- jak by to člověk čekal a jak by to standardně mělo být Bezproblémový průběh oceníte hlavně v situaci- kdy už máte z minulosti zkušenosti s jiným makléřem Děkuji za příjemný a vstřícný přístup
Martin
Spoluprace s paní Lejčkovou byla po všech stránkách vynikající Její služby můžeme všem ostatním jen doporučit Díky za vše-
Michal
NAPIŠTE NÁM
Pokud potřebujete pomoc, nebo informace, napište nám..